Hakkımızda

Firmamız Too Design Sg, 2021 yılında İZMİR’ de kurulmuştur.

Kurucu ortaklarımız tasarım proje uygulama alanlarında 15 yıldır Antalya, İzmir merkez olmak üzere Türkiye’nin çok sayıda ilinde projeler üretmiş. Çalıştıkları firmalarda proje müdürlüğü, şantiye şefliği, üretim sorumlusu gibi görevler almış alanlarında deneyimli tasarımcılardır.

Firmamız “Too Desing Sg” toplumsal hayatta insan yaşantısının karşılaştığı tasarım sorunlarına fonksiyonel çözümler üretip, çözümlerini estetik değerlerle taçlandırmayı hedef edinmektedir.

Yaşadığımız çağın ihtiyaçları, günlük hayat sorunsalları; hayatımızı geçireceğimiz mekanları, kullanacağımız mobilya, araç ve gereçleri şekillendirmektedir. Günümüzün yaşam koşullarını doğru analiz etmek, doğru malzeme çözümleriyle müşterilerimize projeler üretmek niyetindeyiz.

Çağımız, insanlık ve doğa arasındaki dengeyi daha doğru kurmayı gerektirmektedir. Tükenmekte olan doğal kaynaklar ve her geçen gün artan ihtiyaçları dengeleyip yapacağımız tasarımlarda doğa dostu, yeteri kadar tüketen ve geleceğe güzel eserler bırakmak niyetiyle tasarımlar üretmeyi insanlık kimliğimize bir borç biliriz.

Projelerde görüşmek dileğiyle…